Aktualności

12.05.2022 - Ważne! Informacja z dnia 12.05.2022 - testy do straży pożarnej!
Platforma pomaga Wam w zdawaniu do służby od blisko 10 lat!

Platforma pomaga Wam w zdawaniu do służby od blisko 10 lat! Zaangażowanych w proces powstawania platformy i aktualizacji pomocy dydaktycznych było ponad 100 osób. Przez te prawie 10 lat dopracowaliśmy zarówno platformę jak i materiały do perfekcji i uzyskaliśmy własność na znak towarowy Multiselect (inne podmioty mogą go używać wyłącznie na podstawie naszej licencji - jeśli jej nie mają to nie możemy polecić tej platformy).

Podsumowując: Chcesz zdać, skorzystaj z naszej platformy. 
My wychodzimy z założenia, że nie warto oszczędzać na swojej karierze zawodowej... Jeśli nawet zaoszczędzisz 100-200 zł to bardzo prawdopodobne, że będziesz musiał czekać ponad rok po niezaliczonej rekrutacji...

12.06.2018 - Jesteśmy jedynym właścicielem znaku towarowego MULTISELECT! Potwierdza to świadectwo rejestracji i znak towarowy nr: 016863227. Jeśli masz wątpliwości wpisz "multiselect" w wyszukiwarce znaków towarowych: https://euipo.europa.eu/eSearch/

Z wielką przyjemnością informujemy, iż od dnia 05.06.2018 r. jesteśmy jedynym uprawnionym podmiotem, który może posługiwać się znakiem towarowym Multiselect. Znak towarowy Multiselect został zastrzeżony i od dnia 05.06.2018 r. mogą z niego korzystać WYŁĄCZNIE podmioty, które mają nasze pisemne potwierdzenie opłacenia licencji na posługiwanie się w/w znakiem. 

Ważne!
Wszystkie podmioty, które bez naszej zgody będą posługiwały się naszym znakiem towarowym Multiselect będą pociągnięte do odpowiedzialności finansowej oraz karnej.

Od teraz każdy nasz kursant ma pewność, że nie wykupuje jakiś "podróbek" tylko jedyny prawdziwy Multiselect, którego wykupienia faktycznie zwiększy szanse na dostanie się do służby. Wszystkie inne pseudo materiały pomocnicze "Multiselect" na które firma nie ma naszej pisemnej zgody, działa niezgodnie z prawem i takie próby będą rozwiązywane na drodze sądowej.

Jednocześnie prosimy wszystkich o informacje czy zauważyli na innych, konkurencyjnych stronach używanie słowa "Multiselect". Ułatwi nam to weryfikację czy firmy wykorzystujące nasz znak towarowy Multiselect działają w oparciu o pisemną umowę.

28.03.2018 - Aktualizacja testów!

Zaktualizowaliśmy symulator o nowe testy pojawiające się obecnie podczas rekrutacji.

19.03.2018 - WAŻNA INFORMACJA! NABÓR DO SŁUŻBY TRWA - chętnych nie brakuje...

Obecnie trwa duży nabór do straży pożarnej. Na 1 miejsce jest około 5-9 kandydatów (w zależności od województwa). Szansa na dostanie się topnieje wraz z ilością chętnych. Dlatego jeśli zależy Ci na pracy przygotuj się z nami wykupując pakiet z dostępem do symulatora. Wtedy Twoje szanse wzrastają 20-krotnie!

17.10.2016 - Nowa rozsypanka zdań - jak na testach finalnych!

Nasz materiał został zaktualizowany. Dodana została nowa rozsypanka zdań.

15.05.2016 - Kilka słów o tym jak działa nasz "Symulator" testów do straży pożarnej i dlaczego nie mamy sobie równych?

Symulator jest naszym autorskim opracowaniem platformy e-learningowej, który ma za zadanie zweryfikować profil kandydata na takiej samej zasadzie jak na prawdziwym teście rekrutacyjnym. Etap multiselect jest złożonym procesem na podstawie którego ponad 90% kandydatów odpada, ponieważ nie wykazuje cech osobowości pasujących do "odpowiedniego profilu". Nasz symulator dzięki powiązaniom i wykluczeniom zawartym na naszej platformie wskazuje wynik sumaryczny oraz "uchybienia" podczas weryfikacji naszych klientów. Żaden inny mechanizm dostępny w internecie nie weryfikuje profilu, a wyłącznie sprawdza poprawność odpowiedzi na zasadzie 0/1 (zero-jedynkowej). W żaden sposób tego typu materiały pomocnicze, ani narzędzia na podobieństwo naszego symulatora do którego mamy wyłączność nie pomagają, a jedynie utrudniają zaliczenie prawdziwych testów i możliwość przygotowania się i uzmysłowienia na czym polega multiselect. Prawdziwy symulator jest tylko jeden, dlatego zwracamy szczególną uwagę na oszustów, których pełno jest w internecie w "atrakcyjniejszych cenach". Pytanie tylko czy warto zaoszczędzić np. 100 złotych, kosztem roku oczekiwania na możliwość przystąpienia do kolejnej rekrutacji? 

27.02.2016 - LUTY - ZDAWALNOŚĆ NA POZIOMIE 87%

W samym lutym (do dnia 27.02.2016) dzięki naszej pomocy zdało 93% osób.

23.04.2015 - WYWIAD ZORGANIZOWANY W CENIE PEŁNEGO PAKIETU!

Pragniemy poinformować, iż udało nam się opracować niezwykle szczegółowy materiał przygotowawczy dla kandydatów dot. Wywiadu Zorganizowanego. eBook zajmuje 23 strony a4. Opracowanie tego materiału zajęło wiele czasu, jednak mamy pewność, że nic teraz Was nie zaskoczy. Materiał zawiera WSZYSTKIE pytania jakie mogą się pojawić na rozmowie wraz z odpowiedziami oraz szczegółową analizą.

19.12.2014 - CENA PROMOCYJNA

Cena za pełny dostęp to jedyne 99 zł !!!

01.07.2014 - BONUS DLA NOWYCH KLIENTÓW!

Każda osoba, która wykupi pełny dostęp otrzyma jako BONUS bardzo cenne porady dla osób ubiegających się o pracę w straży pożarnej! Poradnik dotyczy rozmowy kwalifikacyjnej i psychologiem, testów psychologicznych i osobowości kandydata oraz innych ważnych aspektów na które należy zwrócić uwagę. 
Bonus wyślemy po wykupieniu dostępu na maila podanego podczas rejestracji.
ZAPRASZAMY!


Strona: 1  2  następna